Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

Zjednodušení správy plateb a posílení značky s TrustPay – Jany Landl, online tréninky zaměřené na zdravý životní styl

author: TrustPay
Follow us:

Jméno trenéra a kouče Janyho Landla je na lokálním trhu stále známější a mnozí ho již považují za silnou značku v oblasti online cvičení. V současné době poskytuje lidem tréninky přes internet, které vede buď sám Jany, nebo další specializovaní trenéři (jmenujme například známé tváře jako Zora Czoborová nebo Vierka Ayisi). Vedle toho provozuje e-shop, kde prodává produkty související s cvičením a zdravým životním stylem, jako jsou knihy, oblečení, fit tyčinky a další.

Výzva

Jany měl zájem o zlepšení svého prodejního procesu a rozšíření možností platební brány, aby svým zákazníkům zajistil bezproblémový proces platby a nabídl jim všechny možnosti, které zákazníci na platební bráně očekávají a mají v oblibě.

Kromě zlepšení procesů pro své klienty hledal platební bránu, jejíž správa bude jednoduchá, přehledná a umožní mu získat funkcionality, které jsou potřebné pro jeho model byznysu. Takovými jsou tzv. recurring nebo jinak řečeno opakované platby, za tréninkové programy.

„Hledali jsme platební bránu, která pokryje všechny naše potřeby, abychom mohli zredukovat množství poskytovatelů, které používáme, a usnadnili si tak práci se správou na naší straně. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout to nejlepší, co můžeme, abychom jim umožnili pohodlné platby za tréninky, nabídli jim co nejvíce možností, aby nákupní proces v co největším počtu dokončili.“ Jany Landl, Founder

Výsledky

Při přechodu na platební bránu od TrustPay získali ke správě svých nastavení přístup do inovativního administrativního prostředí s názvem Obchodní portál.

„V TrustPay nám pomohli zajistit snadný přechod a integraci platební brány do jejich nového prostředí. Navíc nám zaručili úplnou podporu technického oddělení a account manažerky, abychom měli neustálou pomoc a průvodce během celého procesu.“ vzpomíná Jany.

Přechod do tohoto nového systému zajistil možnost rozdělení projektů na online tréninky a e-shop a umožnil tak lepší přehled v transakcích. Přehledný reporting a párování plateb pomohly zase Janyho účetnímu oddělení.

Obchodní portál kromě reportů, přehledu transakcí a výplat nabízí také možnost přizpůsobení si platebního okna k barvám webu a umístění loga přímo na platební okno, čehož využil i Jany. Nyní vypadá platební okno na jeho stránce konzistentně s designem webu a nabízí tak svým zákazníkům pocit bezpečí při dokončení nákupu.

Jak Landl zmínil: „Přizpůsobení platební brány našim barvám a umístění loga nám umožnilo zachovat zážitek z nákupu i při samotné platbě. Naši zákazníci tak mohou platit nejen rychle a bezpečně, ale také stylově 😊

Kromě klasické platby kartou, stránka Janyho Landla nabízí zákazníkům na eshopu i stále oblíbenější možnosti platby Apple Pay a Google Pay a online bankovní převody, pokrývající všechny známé lokální banky. Zákazníci si tak mohou vybrat platební metodu, na kterou jsou zvyklí a kterou upřednostňují.

„Díky funkcionalitě nazvané ‚nulová předautorizace‘ v platební bráně od TrustPay jsme schopni nabídnout zákazníkům bezplatná videa, aby si naše cvičení mohla nejprve vyzkoušet. Po zadání kartových údajů žádné peníze stržené nebudou a platby se spustí až po uplynutí stanoveného časového období.“ dodává Jany.

Tato funkce poskytuje bezplatné období pro vyzkoušení tréninkových videí, což umožňuje zákazníkům využít možnosti takzvaného „free trial“ období.

Spolupráce mezi společností TrustPay a Janym Landlem je aktivní také v oblasti marketingových aktivit. Tyto zahrnují například účast v podcastu.

Tato forma spolupráce přináší výhody pro obě strany, umožňuje jim zvětšovat svůj marketingový dosah, oslovovat tak větší množství lidí, a tedy i společně růst.

Spolupráce přinesla mnohá vylepšení při platebním procesu na webu a e-shopu. Jany Landl se úspěšně zaměřil na zlepšení pohodlí a platebních možností pro své zákazníky a posunul tak celkový zážitek z platby na jeho stránkách na vyšší úroveň.

„Spolupráce s TrustPay nám pomohla nastavit platební bránu podle našich představ a eliminovat počet platebních bran, které jsme do té doby používali tím, že dokážou zastřešit všechny služby, které jsou pro nás důležité. Musíme zdůraznit proaktivní přístup a zájem o naše potřeby a požadavky. Jejich tým odborníků nám pomohl s implementováním a nastavením přesně toho, co jsme potřebovali, ať už na náš e-shop nebo na platformu s videi online tréninků. Spolupráce s TrustPay nám přinesla výraznou úlevu, protože jsme se mohli plně spolehnout na jejich odbornost a zkušenosti v oblasti plateb a my se tak můžeme věnovat naplno našemu byznysu.” Jany

TrustPay poskytlo nejen technickou podporu, ale také podporu na denní bázi přes přiděleného account manažera a také zmíněné marketingové aktivity. I toto přispělo k růstu obou stran a vytvořilo silné partnerství. Celkově lze říct, že tato vzájemná spolupráce přinesla pozitivní výsledky a zlepšení v podnikatelských aktivitách obou stran.