Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

Expandujete na zahraniční trhy?

Více platebních metod znamená více zákazníků

Svět elektronického obchodu je bez hranic, a právě proto vám nabízíme největší množství platebních metod na trhu. Zajistěte pro své zákazníky bezproblémový nákup s možností výběru jejich nejoblíbenějšího způsobu platby a zlepšete tím svou konverzi.

Globálně

TrustPay je členem největších světových karetních systémů Visa, MasterCard, UnionPay a Cartes Bancaires, jejichž kartami ročně projdou miliardy transakcí.

Apple Pay je jednoduchá a bezpečná platební metoda, díky které zákazníci platí pomocí svého Apple zařízení – Apple Watch nebo iPhone. ApplePay funguje v rámci aplikace Peněženka, do které si uživatel ukládá své platební karty. Apple Pay je k dispozici ve více než 35 zemích.

Google Pay je rychlý a bezpečný způsob platby, který umožňuje jednoduché placení prostřednictvím mobilu nebo online na internetu. Má vše, co zákazník při placení potřebuje a zároveň uchovává informace v bezpečí. K platbě mobilem je potřebné si stáhnout aplikaci Google Pay v Google Store. Služba je dostupná pouze pro zařízení se systémem Android.

PayPal je nejpoužívanější online peněženka na světě se 400 miliony aktivních uživatelů. PayPal je možné použít jako způsob platby na více než 200 trzích.

Evropa

Trustly je populární způsob platby v severních zemích, který poskytuje platby přímo z bankovních účtů. S Trustly můžete nakupujícím, kteří nechtějí platit kartou, nabídnout způsob platby online pomocí svých bankovních účtů jednoduchým použitím přihlašovacích údajů ze svého internet bankingu.

Belgie

Se 150 000 zpracovanými transakcemi denně je Bancontact nejpoužívanější způsob platby v Belgii. S více než 15 miliony karet v oběhu se debetní karta Bancontact stala populárním způsobem platby a představuje významnou část belgického online platebního styku. Kromě online plateb nabízí širokou škálu platebních služeb, jako jsou například transakce kartou v obchodě, díky čemuž si Bancontact vybudoval v Belgii známé a důvěryhodné jméno.

Umožňuje obchodníkom prijímať platby na základe QR kódu. Nakupujúci naskenujú tento QR kód prostredníctvom aplikácie Payconiq By Bancontact alebo iných platobných aplikácií podporujúcich Payconiq na svojich smartfónoch a následne potvrdia sumu, ktorú majú zaplatiť.

Česká republika

Poskytněte svým zákazníkům z Česka ještě větší pocit bezpečí a umožněte jim platit v přirozeném prostředí vlastní banky.

Skip Pay je česká Buy Now Pay Later (BNPL) platební metoda, která umožňuje zákazníkům nakupovat produkty bez nutnosti platit celou částku předem. Zákazníci mohou vyzkoušet zakoupené zboží a platbu provést až do 50 dnů po dodání zboží.

Finsko

MobilePay je nejpopulárnější mobilní platební aplikace ve Finsku a Dánsku. Jde o jednoduchou a rychlou mobilní platební metodu, která má aktuálně více než 6 milionů uživatelů. S MobilePay mohou vaši zákazníci platit za online nákupy jediným tahem prstu.

Dejte svým zákazníkům z Finska ještě větší pocit bezpečí a umožníte jim platit v přirozeném prostředí vlastní banky.

Francie

Cartes Bancaires je francouzské místní karetní schéma a nejpoužívanější platební metoda v regionu. Platby prostřednictvím Cartes Bancaires představují přibližně 60 % současné spotřeby domácností ve Francii.

Nizozemsko

iDEAL je nejpoužívanější online platební nástroj v Nizozemsku, který pokrývá více než 60 % trhu. Zákazníkům umožňuje nakupovat na internetu prostřednictvím online bankovních převodů přímo z jejich bankovního účtu. Zákazníci převádějí peníze přímo ze svého bankovního účtu prostřednictvím rozhraní, které důvěrně znají, což zvyšuje pravděpodobnost úspěšného dokončení plateb, a v zákazníkovi upevňuje důvěru. Od jeho zavedení v roce 2005 byla prostřednictvím nástroje iDEAL uskutečněna více než miliarda plateb. Zároveň tento nástroj implementovalo jako způsob platby více než 100 000 internetových obchodů a dalších organizací.

Dánsko

MobilePay je nejpopulárnější mobilní platební aplikace ve Finsku a Dánsku. Jde o jednoduchou a rychlou mobilní platební metodu, která má aktuálně více než 6 milionů uživatelů. S MobilePay mohou vaši zákazníci platit za online nákupy jediným tahem prstu.

Chorvatsko

Aircash je chorvatská virtuální peněženka s více než 200 000 uživateli, do které se vkládají prostředky v hotovosti nebo kreditními/debetními kartami Visa, Maestro a Mastercard. Aircash umožňuje uživatelům posílat peníze rodině a přátelům, platit účty nebo nakupovat online.

Polsko

BLIK je nejpopulárnější způsob platby přes mobil v Polsku. Jde o systém integrovaný do bankovních aplikací, který je pokrytý všemi velkými polskými bankami. V současnosti má více než 90 % zákazníků všech polských finančních institucí možnost používat BLIK v aplikacích mobilního bankovnictví.

Získejte možnost přijímat platby od polských zákazníků prostřednictvím online bankovních převodů pokrývajících všechny velké polské banky.

Rakousko

EPS online transfer je bezpečný způsob platby, který nabízejí všechny rakouské banky. Miliónům majitelů účtů v Rakousku umožňuje platit za nákupy snadno a rychle pomocí vlastní důvěryhodné služby online bankovnictví. Více než 80 % obchodníků působících v rámci rakouského trhu přijímá EPS online platby, čímž si tato platební metoda drží pozici nejoblíbenějšího způsobu platby bankovním převodem v Rakousku.

Itálie

MyBank je jednou z nejoblíbenějších platebních metod v Itálii, která umožňuje uživatelům uskutečňovat platby prostřednictvím okamžitého bankovního převodu v reálném čase s nejvyššími standardy zabezpečení a transparentnosti. V současnosti má více než 40 miliónů zákazníků, kteří využívají její služby v celé Evropě.

Satispay je inovativní řešení mobilních plateb, které umožňuje platit online, ale i v kamenných obchodech, přeposílat si peníze s přáteli, šetřit a mít přístup k celému balíku služeb pomocí chytrého telefonu. Obchodníci využívající Satispay mohou přijímat platby pohodlným a efektivním způsobem. Jediné, co váš klient musí udělat, je stáhnout si aplikaci, zadat své telefonní číslo a IBAN kód. Díky tomu se aplikace propojí přímo s bankovním účtem a zákazník tak bude moci bezpečně provádět platby, aniž by musel vytáhnout kreditní kartu.

Portugalsko

Multibanco je nejoblíbenější platební metodou v Portugalsku. Multibanco umožňuje spotřebitelům platit bankovním převodem nebo kartou Multibanco v bankomatu.

Velmi oblíbená platební metoda v Portugalsku. Zákazník zadá své telefonní číslo a vybere možnost platby. Následně přejde do aplikace MB WAY, kde platbu dokončí.

Čína

WeChat Pay je mobilní platební metoda a digitální peněženka od společnosti WeChat se sídlem v Číně. Je zakomponovaná do největší čínské platformy sociálních médií WeChat s více než 902 milióny aktivních uživatelů denně. WeChat Pay umožňuje uživatelům uskutečňovat mobilní platby a online transakce. S WeChat Pay získáte přístup ke stovkám miliónů nových kupujících na jednom z největších světových trhů.

Brazílie

PIX je brazilská platební metoda založená na okamžitých bankovních převodech. Vytvořila ji a vlastní brazilská centrální banka.

Boleto je oficiální brazilská platební metoda regulovaná centrální bankou Brazílie. Jde o push platební systém, který byl spuštěn v roce 1993 a dnes generuje 3,7 miliardy transakcí ročně. Představuje přibližně 25 % všech online platebních transakcí a pro podnikání v Brazílii je nutností.