Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

Kariera

Jsme mladou a dynamicky se rozvíjející společností poskytující komplexní platební služby e-commerce. Do našeho TrustPay týmu hledáme talentované specialisty, ale i absolventy, kteří mají motivaci, nadšení a chuť učit se nové věci.

Své CV zašlete na: hr@trustpay.eu

Přidejte se do našeho týmu!

Popis pracovní pozice:

Sales Executive / Obchodní zástupce (B2B e-commerce na CZ trhu)

Pracovní náplň zahrnuje:

  • aktivní vyhledávání a oslovování nové klientely na CZ trhu
  • tvorba a optimalizace obchodní strategie přes CZ trh
  • neustálé budování klientského portfolia
  • aktivní komunikace s potenciálními klienty
  • spolupráce a koordinace s ostatními odděleními za účelem zlepšování obchodní strategie a získávání nových klientů
Zaměstnanecké výhody, benefity
  • práce v mladém dynamickém kolektivu ve stabilní a rostoucí firmě
  • práce na full remote
  • podpora vzdělávání
  • pravidelné teambuildingové aktivity
Požadavky na zaměstnance
Jazykové znalosti Český jazyk – Expert (C2) a Anglický jazyk – Pokročilý (C1) Osobnostní předpoklady a dovednosti
  • vysoká úroveň komunikačních schopností a schopnost profesionálního vystupování
  • ochota a motivace se učit
  • dynamická povaha a pro-aktivita