Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

Společnost Farmasi prochází inovací plateb pomocí TrustPay

author: TrustPay
Follow us:

Farmasi je jednou z nejrychleji rostoucích společností přímého prodeje na světě, která je známá svými kvalitními kosmetickými produkty, péčí o pleť, wellness péčí o tělo a také svým závazkem dodržovat vysoké standardy „bezpečné krásy“. Její atraktivní obchodní model založený na provizích a široké portfolio produktů oslovuje stále větší počet začínajících podnikatelů, kteří se chtějí připojit k celosvětové komunitě více než čtyř milionů „beauty influencerů“.

Výzva

Společnost Farmasi, která denně vyrobí milion výrobků, se chce do roku 2025 stát světovou jedničkou v oblasti přímého prodeje kosmetiky. Aby podpořila růst a zvýšila konverze, chtěla zákazníkům poskytnout co nejpohodlnější platební proces tím, že implementovala jako možnost platby lokální platební metody.

Uplynulé pandemické roky ještě urychlily přesun nakupování do on-line prostoru. Hlavní výhodou nákupu online spočívá v možnosti nakupovat v jakoukoliv denní hodinu, a to včetně zboží každodenních potřeb.

„Trh s prodejem kosmetiky je vysoce konkurenční,“ říká Mehmet Arsu, generální ředitel společnosti Farmasi pro region střední Evropy. „Pro úspěšný přímý prodej potřebujete skvělé produkty a snadný způsob platby. Pokud zákazník nemá k dispozici preferovaný způsob platby, může to pro něj představovat překážku při nákupu. Chtěli jsme poskytovatele platebních služeb, který by nás spojil s širokým portfoliem platebních možností, abychom vyhověli neustále se vyvíjejícím potřebám našich zákazníků.“

 

Řešení

Společnost TrustPay nabízí širokou škálu alternativních plateb a má dlouholeté zkušenosti se spoluprací s mezinárodními značkami s velkým objemem plateb. Značka Farmasi si vybrala společnost TrustPay ke zlepšení a zefektivnění plateb na rychle rostoucích trzích včetně Německa, České republiky, Polska, Slovenska a nejnověji také Malajsie a Španělska.

TrustPay také poskytuje obchodní portál – back-office, který zjednodušuje správu a obsluhu nastavení a administrace plateb, a to vše na jednom místě. Společnost Farmasi s jeho pomocí také dokázala velmi rychle a bezproblémově implementovat lokální platební metody (např. Sofort a Giropay v Německu a Blik v Polsku) a digitální peněženky Google Pay a Apple Pay, které získávají na popularitě v celé Evropě.

 

Výsledky

TrustPay poskytuje společnosti Farmasi jednotné a intuitivní uživatelské prostředí, kde mohou najít všechny platební metody, které potřebují k přizpůsobení svých online pokladen s optimální kombinací místních platebních metod pro každou zemi, kde působí.

Zákazníci pak mohou platit svou oblíbenou platební metodou prostřednictvím zabezpečené platební brány, která je konzistentní a barevně sladěná se stylem značky Farmasi. Tímto způsobem nedochází k přerušení nákupního procesu a vše probíhá hladce.

Plně integrovaný obchodní portál a rozhraní TrustPay API navíc zaručují, že se společnost Farmasi může snadno připojit, ovládat a přizpůsobovat funkce, jako je například nastavení doby automatického vracení peněz, pomocí jediného zobrazení s přehledem všech účtů společnosti. Správa obchodního portálu je uživatelsky velmi přívětivá a poskytuje vysokou flexibilitu ovládání.

 

Ředitel společnosti dále dodává: „Možnost zahrnout lokální platební metody, které klienti vyžadují pro online platby, nám pomáhá se ještě více orientovat na zákazníka. Obchodní portál zároveň poskytuje všechny potřebné nástroje a přehlednost. Můžeme se tak ještě více přiblížit našim zákazníkům a zároveň jim poskytnout hladší a konzistentnější nákupní zážitek.“

 

Výhody

TrustPay nabízí obrovskou flexibilitu a inovaci v oblasti plateb, které společnost Farmasi potřebuje. Moderní obchodní portál a jeho snadná správa přináší efektivitu při přidávání a konfigurování plateb a také pomáhá zjednodušit složitější operace. Příkladem je vytvoření dvou samostatných projektů pro polský zlotý – jeden projekt pro platby kartou a druhý, samostatný projekt pro platby prostřednictvím oblíbené polské platební metody Blik.

 

Arsu dodává: „Společnost TrustPay je připravena rychle vyřídit jakýkoli náš požadavek. Máme vlastního account manažera, který vždy reaguje do 24 hodin. Díky tomuto přístupu jako partner skutečně vyniká. S platebními možnostmi společnosti TrustPay můžeme přilákat ještě více globálních zákazníků a influencerů.“