Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

20. října 2023

Získali jsme prestižní cenu Deloitte Best Managed Companies 2023

Health
author: TrustPay
Follow us:

Jsme nadšeni, ze získání prestižní ceny Deloitte Best Managed Companies 2023! Best Managed Companies je uznávaný globální program, který podporuje rozvoj a oceňuje kvalitu a úspěch předních soukromě vlastněných a řízených společností. Jsme nesmírně vděční za toto uznání, které je svědectvím tvrdé práce a oddanosti našeho týmu. Slibujeme, že budeme neustále zvedat laťku, nejen pro […]

Jsme nadšeni, ze získání prestižní ceny Deloitte Best Managed Companies 2023!

Best Managed Companies je uznávaný globální program, který podporuje rozvoj a oceňuje kvalitu a úspěch předních soukromě vlastněných a řízených společností.

Jsme nesmírně vděční za toto uznání, které je svědectvím tvrdé práce a oddanosti našeho týmu. Slibujeme, že budeme neustále zvedat laťku, nejen pro naše zákazníky, ale také pro naše skvělé zaměstnance. Naše standardy stoupají výše než kdykoli předtím!