Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

28. června 2022

Platební metoda Sofort

autor: TrustPay
Sledujte nás:

Výběr správných alternativních nebo lépe řečeno lokálních platebních metod je pro úspěch expanze vašeho e-shopu klíčový. Nejlepší možnosti jsou právě ty, které jsou důvěryhodné, známé a poskytují spotřebitelům a obchodníkům jasné výhody.

Platební metoda Sofort, která existuje již více než dvě desetiletí, je jednou z nejpopulárnějších online bankovních platebních metod v Evropě. Aktuálně je ve vlastnictví Klarny a používá ji více než 85 milionů lidí v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Belgii. 

 

Pokud plánujete rozšířit svou zákaznickou základnu do Německa nebo dalších německy mluvících zemí, je pravý čas na to, abyste Sofort zařadili do svého platebního mixu. 

Dosah této platební metody se stále rozšiřuje, což ji činí dostupnou už i na dalších velkých trzích včetně Francie, Itálie, Nizozemska, Polska, Španělska, Švédska a Spojeného království. 

 

Přitažlivá stránka Sofortu je jeho jednoduchost 

Pomocí platební metody Sofort mohou nakupující zaplatit obchodníkovi přímo bankovním převodem v reálném čase bez složitého procesu a sdílení citlivých údajů. 

Jak již říká samotný název tohoto způsobu platby v němčině, jedná se o okamžitý (sofort = okamžitě) převod. Finanční prostředky jsou tedy u obchodníka rychle a zákazník tedy může očekávat, že zboží bude expedováno v co nejkratším čase. 

sofort - lokálna platobná metóda

Pro nové, ale i zaběhlé obchodníky 

Sofort pomáhá budovat důvěru. Při nákupu zákazník neposkytuje své osobní údaje přímo obchodníkovi, ale transakce probíhají mezi zabezpečeným prostředím Sofortu a bankou zákazníka. Platba přes Sofort je velmi pohodlná a jednoduchá, což koneckonců pomáhá zvyšovat konverze. 

Moderní spotřebitel jistě ocení tuto možnost, která je všeobecně známá a nevyžaduje zadávání dlouhých čísel z karet nebo jiné bankovní údaje. I když je Sofort propojen s bankovním účtem zákazníka, uživatel nemusí zanechávat informace o svém bankovním účtu na platební stránce. Díky tomu je jednorázová platba velmi bezpečná, protože žádná třetí strana nebude mít přístup k informacím o bankovním účtu zákazníka. 

Vzhledem k jeho popularitě a širokému využití, jsme Sofort zařadili do našeho stále rostoucího seznamu lokálních platebních metod. 

Sofort, který již aktuálně nabízí více než 25 000 online obchodů po celém světě, má na kontě více než 4 miliony transakcí měsíčně. 

Pokud jste obchodník, který plánuje posílení přeshraničního prodeje na klíčových evropských trzích, Sofort je pro vás ideálním řešením. 

Zjistěte více o této platební metodě a mnoha dalších dostupných v TrustPay na www.trustpay.cz/expandujte nebo kontaktuje náš tým na podpora@trustpay.eu